Certifierade guider 2020

Offshore

Offshore

Guider med behörighet att guida från båt inom yttre fart

Name EmailAddress
Andreas Ander andreas@blidofiske.se
Hans Nordin nordin.fiske@telia.com
Jonas Ander jonas@blidofiske.se
Lars Hedberg lars@wildwater.se
Mikael Puhakka micke@fishguide.se

Inshore

Guider med behörighet att guida från båt inom inre fart

Name EmailAddress
Berra Mårdh berra@berras.com
Björn Persson info@skargardsfiske.com
Bo Lundgren bo@catchrelax.se
Christian Jansson christian@sjohavs.se
Christoph Schulthess chris@catchrelax.se
Dan Bjurshammar dan@fiskedan.se
Fredrik Bäck fredrik@trosafiskeguide.se
Fredrik Sjöblom fredrik@sandhamnsguiderna.com
Jari Halkonen halkonen@live.se
Johan Broman johan@johan-broman.se
Lars Bergström fiskeguide@me.com
Lars Lindahl lars@lindahlsfishing.com
Magnus Anegrund mangesfiske@live.se
Mats Johansson mats@x-dream.se
Mikael Boettge info@sportfiskeboden.com
Ove Johansson info@charterfiske.se
Patrik Brunström patriktommy_b@hotmail.com
Peter Blixt peter@fiskeblixt.se
Peter Boberg bobergsfiske@hotmail.com
Peter Törnqvist mailapeter@petersfiske.nu
Peter Wållgren Berggren peterguide1@gmail.com
Petri Lehtonen petri.lehtonen@telia.com
Robert Andén robert@andensfiske.se
Robert Krantz rob_kra@hotmail.com
Roger EK rogersfiske@gmail.com
Ronny Andén ronny@andensfiske.se
Stefan Vestberg info@balticpro.nu
Tomas Edenfeldt tomasedenfeldt@hotmail.com
Tomas Henriksson tomas@henrikssonsfiske.se
Ulrika Hedbom ulrika@sjohavs.se
Fredrik Waxin fredrik@sjohavs.se

Lake&River

Guider med behörighet att guida från land, sjö och älv

Name EmailAddress